Příběh PROPASIV

Firma PROPASIV s.r.o. vznikla na základě dlouholetých zkušeností s materiály pro otvorové výplně a potřeby řešit problematická místa ve spodní části oken a dveří, která nebyla do té doby řešena. Při prvním setkání s materiálem COMPACFOAM nás hned napadlo, jakým způsobem lze efektivně a smysluplně tento materiál využít. Materiál COMPACFOAM nabízí mnoho aplikačních řešení v oblasti kotvení do zateplených fasád, kotvení žaluzií, zamezení prochládání kolem oken, dveří a další možnosti.

Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří vyřešili tepelné mosty a předešli tak problémům. Nebudou pociťovat chlad kolem oken nebo dveří, nebudou je trápit plísně ani konstrukční vady. Budou komfortně užívat svůj dům nebo byt a udrží tak hodnotu své stavby do budoucna.

 
 

 

Nechtěli jsme zůstat jen u jednoho materiálu, ale hledali jsme další velice účinné izolační materiály. IZOLACE AEROGEL je materiál, který umožní tepelně zaizolovat místa, kde běžnou izolaci pro svojí tloušťku nelze použít. Chceme zákazníkům nabídnout komplexní systém a proto jsme doplnili nabídku i o IZOLACI VAKUOVOU. Ta efektivně rozvíjí možnosti řešení celé řady problémů.

 

 

Neustrnuli jsme na jednom místě. Stále pracujeme na tom, jak lépe vyřešit přerušení tepelných mostů na stavbě a nabízet zákazníkům také služby spojené se servisem montáže.

 Doprava zdarma
Poradíme Vám